O nás

Všetko to začalo snom mať vlastnú módnu značku oblečenia.Keďže som, ale pri prezeraní dizajnov prvých tričiek zistil, že je toho na trhu viac než dosť a ťažko vymyslím niečo originálne, rozhodol som sa ísť iným smerom a zlákali ma trblietavé diamanty, ktoré mali svoje čaro tajomna a zdali sa byť nedosiahnuteľné.

Preto bol môj cieľ jasný:Vybudovať značku, ktorá Vám napadne ako prvá, keď sa bude jednať o drahocenné šperky na každý deň. Pretože v dnešnej dobe sú aj "kráľovské" teda diamantové, zlaté, perlové šperky cenovo dostupné. Prečo si, teda nekúpiť šperk s ktorým sa sami budete cítiť sebavedomejšie a istejšie? 

Veď to poznáte stačí si sadnúť do drahého auta alebo si obliecť drahé značkové oblečenie a človek sa hneď cíti kráľom.Oblečenie a auto, ale ľahko stratí svoju hodnotu alebo sa zničí.Šperky nie.

Tie naopak často na hodnote narastú a sú pre nás aj symbolom. Preto majú to krásne čaro Vám prinášať radosť, sebavedomie, ale zároveň tu s Vami budú navždy.

Môžete ich stále speňažiť alebo roztaviť a navrhnúť si nový šperk na mieru. Preto boli šperky mojím jasným výberom.

Ako to, ale spraviť, čo najviac originálne? To je myšlienka, ktorá mi v hlave vŕtala naozaj dlho. Spomenul som si ale, že šperky sa veľmi často kupujú ako darček. Často ako romantický darček pre priateľku alebo hodnotný darček pre priateľa.

Preto som začal dávať oveľa väčší dôraz na balenie. Takéto balenie by ste totiž pri šperkoch nečakali a rovnako by ste načakali jedinečnú vôňu, ktorou každé balenie pred odoslaním navoniam (tým sú dámy vždy po rozbalení očarené, čo vidieť aj na Vašich recenziách).Ako jediný som tiež začal do balení pridávať dlhotrvajúce ruže, vlastné drobné šampanské s 23 karátovým zlatom a rovnako obálky s Vaším tajným odkazom.A bola to správna voľba. Veľa z Vás písalo, že takýto darček dokázal vyčariť slzy šťastia, čo je pre mňa neopísateľný pocit.

Takže, ako z môjho príbehu vyplýva nie som veľkou firmou s 10-tkami zamestnancov.

To je ale výhodou ak hľadáte:

 osobný a prívetivý prístup - Som denne na telefónne a naozaj rád poradím s výberom a rovnako vysvetlím, čo je potrebné. Dávam si na tom záležať.

 precíznosť - Tovar, ktorý zákazníkom odosielam kontrolujem a neobjednávam extrémne veľké množstvá, preto sa viem zamerať na ich kvalitu.

 dôležitosť každého zákazníka - áno či už sa jedná o ponákupnú starostlivosť, reklamáciu alebo akýkoľvek problém. Každý zákazník je pre mňa dôležitý a preto rád pomôžem s vyriešením Vášho problému.

 jedinečenosť ponuky - Keďže nekupujem 100ky modelov na sklad každý týždeň pri výbere noviniek si dávam záležať, aby som pripravil moderné a jedinečné kúsky, ktoré nenosí každý.