Aké zvoliť náušnice k Vášmu typu tváre

Náušnice vyzerajú na každej žene inak, všimli ste si to? Prečo je to tak? Pretože každý má iné individuálne faktory: farbu očí, tón pleti a samozrejme ovál tváre. Správne vybrané zlaté náušnice alebo strieborné náušnice závisia od toho, ako dobre roztiahnu lícne kosti, dodajú výraznosť očí, vyhladia nedostatky a zamerajú pozornosť na Vaše výhody. Prejdime si ale aké náušnice k vášmu typu tváre budú ideálne.

 

Náušnice vyberáme podľa typu tváre


V prvom rade je potrebné správne určiť, pre aký tvar tváre je šperk vybraný. Potom vezmite do úvahy odporúčania špecialistov.

1. Typ tváre - kruh


Vyznačuje sa širokými lícnymi kosťami, ktoré chcú mnohí vizuálne skryť. V tomto prípade sa oplatí vziať náušnice vo forme retiazok s príveskami alebo predĺžené oválne. Účinne budú vyzerať aj náušnice s krištáľom. Príliš objemné modely sú prísne zakázané.

2. Typ tváre - štvorec


Nechýbajú ostré výrazné črty, nízke čelo a hrubá brada. Pre tento typ je lepšie kúpiť kruhové náušnice akejkoľvek veľkosti, ktoré sú "čisté" alebo zdobené kamienkami alebo ozdobnými vložkami. Tieto produkty dodajú líniám tváre sofistikovanosť a hladkosť.

 

3. Typ tváre - ovál


Ideálny tvar s proporčným čelom, primerane širokými lícnymi kosťami a zaoblenou bradou. V tomto prípade si môžete vybrať takmer akúkoľvek možnosť zlatých náušníc. Ale modely s drahými farebnými kameňmi a geometrické náušnice budú vyzerať obzvlášť šik. Stojí za to vyhnúť sa predĺženým náušniciam, pretože naťahujú tvár.

4. Typ tváre - obdlžník


Ide o zvláštny typ oválu, ktorý sa vyznačuje rovnakou šírkou brady a čela, ako aj mierne výraznými lícnymi kosťami. Vhodné sú klasické modely v téme "kvetiny", zdobené geometrickými prvkami.

5. Typ tváre - trojuholník


Dievčatá s týmto typom majú minimálne vyjadrené líca, jasné línie a malú bradu. Je potrebné vizuálne rozšíriť bradu a zúžiť čelo, preto sa odporúča zvoliť veľké exempláre alebo náušnice v tvare trojuholníka.

 

6. Typ tváre - diamant


Tento tvar je podobný kruhu, ale líši sa prítomnosťou úzkeho čela a brady. Ideálnou možnosťou korekcie sú oválne šperky. V našom internetovom obchode si môžete vybrať nádherné zlaté či strieborné náušnice k vášmu typu tváre za prijateľnú cenu a s garantovanou kvalitou.